Nie ma takiego miasta Warszawka

Wspólna impreza A Pamiętasz Jak? i Zerodwadwa


2012.06.21

opublikował:

Nie ma takiego miasta Warszawka

„APJ” przedstawiać chyba nie trzeba. Kolejna impreza pod szyldem tej ekipy gwarantuje dużo klasycznego rapu dla weteranów ( i nie tylko!).

„ZERO22” to warszawska marka odzieżowa założona przez Pjusa (2cztery7). Twórcy kultowych koszulek „Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem” powracają z nowymi modelami sławiącymi Stolicę. Dla jej dumnych mieszkańców Zero22 przygotowało jakość, styl i celne hasła – więcej info już wkrótce dostępne TUTAJ.

Ta kolaboracja daje efekt w postaci mocno hip-hopowej i mocno warszawskiej mieszanki.

Warszawa przez wielu jest uznawana za mekkę polskiego rapu. Takie płyty jak „Skandal” Molesty, pierwsze składanki Volta czy „Masz i Pomyśl” WWO na stałe wpisały się w historię hiphopu. W pełną wspomnień podróż muzyczną zabiorą Was:


DJ HUBSON – uczeń samego 600V, reprezentant Alkopoligamia.com – na ten wieczór zamiast kalifornijskich g-funkowych brzmień przygotuje dużo imprezowych numerów bez których nie mogła się odbyć żadna domówka.


DJ DESZCZU STRUGI – weteran sceny, połówka duetu Polfader –oprócz tysięcy imprez jakie zagrał, dał się również poznać jako znakomity DJ koncertowy, występujący m.in. z WWO i Sokołem&Pono oraz autor cutów w wielu klasycznych numerach, które zapewne usłyszymy w ten piątkowy wieczór.

Na miejscu będzie można zakupić zarówno ostatnie sztuki koszulek A Pamiętasz Jak? jak i koszulki Zerodwadwa, w tym premierowo model Warszawka.

A Pamiętasz Jak? x Zerodwadwa – Nie ma takiego miasta Warszawka

Miasto Cypel, Zaruskiego 6, 00-468 Warszawa

22.06 GODZ 23:00

Wejście za darmo!

Polecane

Share This