„Nie wiem, czy ludzie będą chcieli wracać do stanu umysłu i poziomu wolności, które były przedtem” – Pięć Dwa gośćmi Flintesencji

Nowy odcinek programu Marcina Flinta już w sieci.


2021.09.03

opublikował:

„Nie wiem, czy ludzie będą chcieli wracać do stanu umysłu i poziomu wolności, które były przedtem” – Pięć Dwa gośćmi Flintesencji

fot. P. Tarasewicz

Kilka minut temu na naszym kanale pojawił się nowy odcinek Flintesencji, autorskiego programu Marcina Flinta, którego gośćmi są Deep i Hans, czyli duet Pięć Dwa. Bezpośrednią przyczyną spotkania była winylowa reedycja klasycznego „Deep Hans”, ale w praktyce powodów było znacznie więcej, więc i tematów do rozmowy nie brakowało. Zobaczcie, co artyści mówią o swojej ostatniej studyjnej płycie „Tölgy Föld”, o miejscu na rapowej scenie oraz o tym, dlaczego nie są zapraszani do poznańskich projektów. Obok wątków muzycznych pojawiła się także kwestia pandemii i jej nieodwracalnych zdaniem artystów skutków, o których Deep mówi w następujący sposób:

To trwa już tak długo, że nie wiem, czy kiedykolwiek wrócimy do tego samego stanu umysłu i tego samego poziomu wolności, które były przedtem. Mam bardzo duże wątpliwości co do tego i to nie dlatego, że rządy nie będą chciały do tego wracać, tylko wydaje mi się, że ludzie nie będą chcieli do tego wrócić.

Flintesencja nie była jedynym programem, który nagraliśmy w trakcie wizyty Hansa i Deepa w naszej redakcji. Artyści zgodzili się także odpowiedzieć na Najgorsze Pytania, wskazując największe afery, jakie miały miejsce w Polsce, mówiąc o największych rybach, jakie złowili, przyznając, że nie mieliby problemu, mieszkając w bezpośrednim sąsiedztwie, wymieniają najważniejsze triphopowe płyty w historii, a także deklarując że nie przyłączyliby się do trzeciej części Hot 16 Challenge.

Polecane

Share This