Nie żyje undergroundowy raper z Warszawy. Zmarł w swoim mieszkaniu

Raper odszedł wczoraj


2023.03.19

opublikował:

Nie żyje undergroundowy raper z Warszawy. Zmarł w swoim mieszkaniu

Adek WWA został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu 18 marca około godziny 12.00. Na razie przyczyny śmierci nie są jasne. Pod koniec 2021 roku, raper informował, że ma problemy zdrowotne związane z alkoholem i narkotykami.

– Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia – pisał Adek WWA.

W social mediach pojawiły się wpisy, w których bliscy żegnają rapera.

– Spoczywaj w pokoju stary. Zdążyliśmy nakręcić tylko wspólne dwa klipy, trzymaj się Adek tam na górze Wandal Label – CFK Mateusz.

– Adek Wwa (*) żegnaj kumplu jeszcze się spotkamy – Krzysiu Adam Grochala.

– Gdziekolwiek jesteś, nich Bóg ma Cię w swojej opiece. [*] Miał być nasz wspólny, kolejny utwór tym razem z teledyskiem, lecz los ułożył inny scenariusz. Dlatego już w mojej pamięci na zawsze pozostanie „Bądź zawsze sobą”. Dziękuję. Aduś, cokolwiek się wydarzyło, za wcześnie i po ludzku trudno mi w to uwierzyć. Nawijaj z Aniołami w niebie, widocznie tam potrzebują najlepszych…? „Bądź zawsze sobą patrz ludziom w oczy i nie ukrywaj niewinnych łez, gdy los przewrotny znów Cię zaskoczy, będą widoczne na białym tle” – Paweł Mosiołek.

W ciągu ostatnich tygodni do sieci trafiły aż trzy numery od Adka WWA.

Najpopularniejeszy kawałek Adka WWA – „Rajza” wyświetlono na YouTube ponad 3 miliony razy.

Tagi


Polecane

Share This