Niesamowita metamorfoza Jessiki Simpson


2020.12.28

opublikował:

Niesamowita metamorfoza Jessiki Simpson

Amerykańska wokalistka, która pierwsze kroki z muzycznym biznesie stawiała w 1997 roku, ostatnimi czasy skupiła się na nieco innych rzeczach niż śpiewanie. Jessica stworzyła swoją markę odzieżową, która przyniosła już miliard dolarów przychodu, napisała książkę i poświęciła się wychowaniu dzieci.

To właśnie w wydanej w 2020 roku książce, zatytułowanej „Open Book” wokalistka z Teksasu poruszyła wiele kontrowersyjnych tematów. Opisała w nim swoje małżeństwo z Nickiem Lachey’em, rozwód, którym kosztował ją 12 mln dolarów, związek z Johnem Mayerem, uzależnienie od leków i alkoholu oraz problemy  z utrzymaniem odpowiedniej wagi. To właśnie presja związana z wagą miała wpływać na jej złą samoocenę i problemy emocjonalne.

Zdjęcia opublikowane w święta, może wskazywać na to, że ten ostatni problem nie jest już tak wielki jak kiedyś. 40-letnia wokalistka zrzuciła bowiem 45 kilo od momentu kiedy była w ciąży z Birdie Mae. Jej trener personalny zdradził, że Jessica robi dzienni 14 tysięcy kroków. Simpson przyznaje także, że do trzymania formy mobilizuje ją jej mąż, który jest sportowcem.

Polecane


Share This