Niesamowity międzynarodowy sukces polskiego DJ-a

Singiel polskiego DJ-a trafił już na 154 playlisty stacji radiowych z całego świata.


2018.05.29

opublikował:

Niesamowity międzynarodowy sukces polskiego DJ-a

fot. materiały prasowe

Muzykę tworzoną przez polskich producentów coraz częściej można usłyszeć w światowych radiach i na zagranicznych listach przebojów. Po sukcesach C-Boola, którego hity trafiły na szczyty notowań m.in. w Rosji czy Austrii, kolejny polski producent muzyczny Krystian Dobraszak, ukrywający się pod pseudonimem Krist Van D, ze swoim najnowszym singlem „I Need Love” trafił już na 154 playlisty stacji radiowych rozsianych po całym świecie.

Kompozycja „I NEED LOVE” właściwie natychmiast stała się hitem w wielu krajach na całym świecie. Obecnie znajduje się na playlistach aż 154 stacji radiowych w takich krajach jak: USA, Kanada, Brazylia, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Szwecja, Irlandia, Włochy, Belgia, Niemcy, Azerbejdżan i Kostaryka.

KRIST VAN D to jeden z najbardziej uznanych polskich DJ-ów i producentów muzyki tanecznej z powodzeniem koncertujący po całym globie. Utwory takie jak „YOU ARE THE ONE”, „VACANCY”, „YOU AND ME” od dekady grane są w klubach na całym świecie oraz na amerykańskich, azjatyckich i europejskich listach przebojów.

W utworze “I NEED LOVE” słyszymy amerykańskiego wokalistę o polskich korzeniach ADAMA JOSEPHA, który na koncie ma współprace między innymi z takimi sławami muzyki klubowej jak BOB SINCLAR czy PLASTIK FUNK.

Sam utwór w ocenie ponad 50 szefów muzycznych stacji radiowych z całego świata zdobył aż 3,95 punktu w 5 stopniowej skali, co pokazuje wielki potencjał na tytuł jednego z hitów lata.

Polecane

Share This