Niespodziewana kooperacja Quebonafide, na którą na pewno warto czekać

Dziennikarz, który ujawnił informację, zastanawia się, czy fani są na to gotowi.


2021.05.12

opublikował:

Niespodziewana kooperacja Quebonafide, na którą na pewno warto czekać

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W ostatnich dniach Quebonafide chętnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania zarejestrowane podczas wizyty jego gościa – koreańskiego artysty Omegi Sapiena z Balming Tiger. Wiemy już, że podczas odwiedzin u Kuby jego gość dał się zaciągnąć do studia, więc niewykluczone, że wkrótce będziemy mogli usłyszeć efekt współpracy. Tymczasem zaprzyjaźniony z Que dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski zdradził, z którym polskim artystą raper połączył ostatnio siły.

– Uważam, że Kuba pisze coraz lepsze piosenki. Nie wiem, jak się na to zapatruje środowisko hiphopowe, bo on zaczyna coraz bardziej wchodzić w świat piosenek. Za chwileczkę poznasz piosenkę, którą nagrał z Błażejem Królem, czyli chłopakiem działającym w środowisku alternatywnym. I to jest piosenka, nie postawiłbyś tego na półce „rap/hip-hop”. To jest bardzo piosenkowe. Uważam, że świetne, ale piosenkowe – mówi Damianowi Czyżakowi z kanału Futbolownia dziennikarz.

Sprawdź także: Quebonafide freestyle’uje i oprowadza fanów po swoim domu

Miss Ti Quebo wróciło w nowym miejscu

Otwarta latem ubiegłego roku w Warszawie Miss Ti Quebonafide zniknęła z mapy jesienią wraz z końcem sezonu. – Ponad 2 miesiące plenerowaliśmy się razem z Wami nad Wisłą. Dziękujemy Wam, że byliście z nami i za wszystkie cenne wskazówki, które nam dostarczyliście. To była niesamowita przygoda. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach – nasz spot nad Wisłą zostaje zamknięty, ale planujemy dla Was stacjonarne miejscówki – mogliśmy wówczas przeczytać na instagramowym profilu Miss Ti.

Teraz miejsce odrodziło się w Krakowie przy ulicy Krupniczej. Od kwietnia Miss Ti zaprasza na bubble tea do lokalu przy ulicy Krupniczej w stolicy Małopolski. Stołeczni fani Quebonafide i napoju zmartwili się, że miejscówka na dobre zniknęła z ich miasta, ale raper uspokaja.

Pracujemy nad stacjonarnym lokalem w Warszawie – zapewnia  Quebo.

Polecane

Share This