Quebonafide freestyle’uje i oprowadza fanów po swoim domu


2021.05.10

opublikował:

Quebonafide freestyle’uje i oprowadza fanów po swoim domu

fot. D. Szewczuk / @dagsoon

Fani zdążyli już odzwyczaić się od instagramowej aktywności Quebonafide. Raper sporadycznie udziela się w mediach społecznościowych, ale w weekend zrobił wyjątek, relacjonując bardzo dokładnie to, co robił. Quebo wita fanów w swoim domu, gdzie podlewa kwiaty, je śniadanie i sprząta szykując się na powrót swojej partnerki Natalii Szroeder oraz na przyjęcie gości. Artysta freestyle’uje nawijając m.in. „Twój ulubiony raper jest we wspaniałym humorze i dzięki czemu możesz też się poczuć nie najgorzej”. Delektując się matchą kupioną w jednej z sieciówek Que mówi: – Dobrze, że mnie stać na taką przyjemność. Oczywiście dzięki fanom, którzy mi zaufali i kupili moje płyty. Raper mówi także, że nie zamierza się zatrzymywać na trzech diamentowych płytach i będzie nagrywał kolejne.

Później oglądamy go jadącego na Okęcie, gdzie artysta odbiera z lotniska zagranicznych gości, wśród których znajduje się Omega Sapien z grupy Balming Tiger. – Ma najlepszą fryzurę od czasów Just 5 – mówi o swoim pochodzącym z Korei Południowej koledze raper. Czy to zapowiedź wspólnych nagrywek? Póki co panowie grają razem na konsoli i brak informacji dotyczących tego, czy wizyta ma charakter czysto towarzyski, czy też możemy spodziewać się jakichś muzycznych efektów.

Profil @mlody_grabus ma charakter prywatny, więc obserwować może go tylko 70 tysięcy osób, którym Quebo na to pozwolił. Jego stories trafiły natomiast na YouTube i tam są już ogólnodostępne.

Sprawdź także: Pawbeats z mistrzowskim punchem wymierzonym w Tomba

Polecane

Share This