Niespodziewana współpraca PlanaBe i czołowego reprezentanta GM2L

"Najlepszym prezentem będzie dla mnie, gdy ten numer zostanie z wami na dłużej".


2023.08.14

opublikował:

Niespodziewana współpraca PlanaBe i czołowego reprezentanta GM2L

fot. mat. pras.

PlanBe skończył wczoraj 27 lat. Raper podziękował fanom za licznie napływające do niego życzenia, a przy okazji zapowiedział nowy singiel.

Cześć wszystkim, jako że obchodzę dziś swoje aż 27 urodziny (życzenia dostaję od Was równo od 00:00, co jest serio popie****one i niesamowite), pomyślałem, że to najlepsza okazja, żeby zapowiedzieć mój nowy singiel. Nazywa się „BABY BOY” i ten tytuł idealnie opisuje to jak widzę świat i jak chcę żeby świat mnie widział, bo w środku ciągle jestem małym chłopcem, który po prostu goni marzenia.

Kocham Was, bo to dzięki Wam mogę tak żyć i będę już za to na zawsze wdzięczny. Klip zrobiłem z moimi przyjaciółmi, zajebiście się przy tym bawiliśmy ale i sporo napracowaliśmy, więc najlepszym prezentem będzie dla mnie, gdy ten numer zostanie z Wami na dłużej i stworzycie do niego dobre wspomnienia zanim Lato się skończy. Życzę sobie tego. Liczę na Was i jeszcze raz dziękuję. Premiera „Baby Boy” 16 sierpnia. Do usłyszenia – napisał artysta.

Producentem kawałka będzie naturalnie stale współpracujący z PlanemBe Sir Mich. Dowiedzieliśmy się także, że raper połączy w nim siły z Alberto, co nie jest oczywistym ruchem dla obu artystów. Raper początkowo nie chciał zdradzić, z kim nagrał „Baby Boya”, zapytał natomiast o to fanów, czekając na ich odpowiedzi.

Kilka osób zgadło, ale chyba dopiero po podpowiedziach Alberto. To znaczy, że jeszcze umiem Was zaskoczyć – cieszy się Planek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alberto Blackboy (@albertoloki_93)

Polecane

Share This