Nitro także odpowiada na wpis WdoWy: „Nie ma podziału na płeć, bo to seksizm”

Słowa WdoWy w obronie Young Leosi rozeszły się szerokim echem w branży


2022.12.01

opublikował:

Nitro także odpowiada na wpis WdoWy: „Nie ma podziału na płeć, bo to seksizm”

Po tym jak Young Leosia podziękowała WdoWie za wsparcie, a na jej pisi ironicznie zareagował Filipek, mamy kolejny głos w sprawie.

Przypomnijmy, że tuż po premierze najnowszego singla „CROWD”, który Young Leosia wydała niezależnie, w sieci pojawiły się głosy krytyczne ze strony kolegów z branży. W obronie Leosi stanęła WdoWa, która w swoich social mediach udostępniła następujący wpis:

– Z jakiegoś powodu szanowni branżowi koledzy nie mieli wcześniej odwagi krytykować Young Leosia, bo nie daj Boże rozpęta to beef na kanale z wielomilionowymi subskrypcjami i popsuje relacje z Żabsonem. Więc było cacy, słodko i trzymamy kciuki. Teraz gdy dziewczyna poszła na swoje i tylko raz nie pyknęło jak rok temu, od razu startujecie i czujecie sie nagle znowu mężczyznami? bo bez większych konsekwencji możecie wbijać szpilki, niby jeszcze na żarty albo owijając to w niby merytoryczne podsumowania, ale prawda jest taka, że rok temu mieliście jajka między udami 🙂

Tak, to jest Polska. Za dziewczynami stoi się na marszu kobiet, jak jest ich dużo i robią hałas. Jak jest głośno i dobrze to wygląda to opłaca się Wam podwinąć ego pod dupę. Jak dziewczyny wracają do domu to wychodzi z Was zazdrosny frustrat bez wsparcia 🙂 który czekał na pierwszą okazję…. ale niby merytorycznie lub dowcipnie.

PS. Nie interesuje mnie jaka muzykę robi Young Leosia i komu sie to podoba a komu nie. Sami wybieracie czego słuchacie lub słuchają Wasze dzieci. To nie jest wpis w obronie twórczości, mój gust to mój gust.

to jest wpis solidarnościowy

a Wy jesteście tchórzami – napisała WdoWa.

Nieoczekiwanie do jej słów odniósł się Nitro:

Tak samo jak Young Leosia wpadła na pomysł, że jest artystką, a nie fanaberią Żabsona, tak samo ty wpadłaś na pomysł napisać jakiś esej czy inną ode do chuj wie czego z powodu mi nieznanego, wszakże nie ma podziału na płeć, bo to seksizm – powiedział popularny YouTuber.

Polecane

Share This