NNFoF z nowym utworem i kontraktem (audio)

Duet związał się z wytwórnią Step Records.


2013.07.07

opublikował:

NNFoF z nowym utworem i kontraktem (audio)

W sieci ukazał się luźny track zapowiadający kolejny krążek autorstwa NNFoF, zielonogórskiego duetu producenckiego. Gościnnie udzielili się Leh, Oxon oraz  Erking. Cutów udzielił Dj Ace. Tym samym duet producencki NNFoF zasilił szeregi wytwórni Step Records i to właśnie nakładem opolskiego labelu ukaże się ich nadchodzący album.

{reklama-hh}

„Bacznie obserwujemy podziemną scenę. NNFoF jest niewątpliwie ekipą, która swoim ostatnim albumem zrobiła spore zamieszanie w andergrandzie. Kompozycje chłopaków od dawna mogły konkurować z czołowymi producentami w kraju, a jedynym brakującym elementem do tego była odpowiednia promocja. Najwyższy czas, by to zmienić” – mówi Dawid Szynol, przedstawiciel Step Records.

Co o działalności wytwórni sądzi duet producencki? „Cenimy w Step Records głównie profesjonalne podejście. Klipy, które wychodzą spod skrzydeł wytwórni są wysokiej jakości, to samo tyczy się każdego innego aspektu promocji. Najbardziej cieszy nas różnorodna baza artystów. W labelu znajdują się legendy takie jak Wojtas, Włodi, Pelson, Vienio czy Pih, a jednocześnie młode koty jak Rover, Praktis i Jopel” – mówi Siwski stanowiący połowę składu NNFoF.

Siwski i Tykshta to dwójka zielonogórskich producentów, których dzieli wiek, a łączy muzyczna pasja. Pod wspólnym szyldem „No Name Full Of Fame” działają na scenie od 2008 roku. Ich brzmienie można porównać do Złotej Ery amerykańskiego hip hopu z lat ྖ. Bity Siwskiego i Tykshty stanowią niebanalne połączenie mocno bijących werbli z ciekawie dobranymi samplami, przykurzonymi winylowym trzaskiem.

Polecane

Share This