No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order oraz C4 na wspólnym koncercie w Polsce

Silna reprezentacja Triple B Records.


2023.01.09

opublikował:

No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order oraz C4 na wspólnym koncercie w Polsce

fot. mat. pras.

Triple B Records przejmuje Europę! No Pressure, Sunami, Pain Of Truth, Restraining Order oraz C4 w ramach trasy BBB Takeover Tour odwiedzą także Polskę! Ten mocny pakiet już 4 lipca 2023 roku wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce.

Bilety są już w sprzedaży i znajdziecie je w następujących serwisach: www.winiarybookings.pl, Biletomat.pl, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska

No Pressure

Muzyka wykonywana przez No Pressure to połączenie pop punkowej chwytliwości z hardcore punkową dynamiką. Zespół zadebiutował w 2020 roku EPką „No Pressure”, a rok później wydał dwa single – „Bed of Nails” oraz „Can’ Forget”. W skład zespołu wchodzą Parker Cannon znany z The Story So Far, Pat Kennedy z Light Years oraz Harry Corrigan z grupy Regulate. Muzyka trio łączy melodyczny punk rock z hardcore’owymi inspiracjami.

Sunami

Pochodząca z San Jose w Kalifornii formacja Sunami to zespół, który obraca się w klimatach hardcore’a i beatdown’u, na swoim koncie ma 3 wydawnictwa, z czego ostatnim jest wydany split z Gulch.

Pain Of Truth

To jeden z tych zespołów, których nazwa idealnie pasuje do brzmienia i estetyki zespołu. Na czele grupy stoi Michael Smith. Jego styl od krzyku do mówienia nadaje tekstom przejrzystość i charakter Dog Eat Dog. Brzmienie Pain of Truth jest jednocześnie współczesnym przykładem ciężkiego, surowego hardcore’u i hołdem dla brzmienia Roadrunner Records z początku lat 90.

Restraining Order

Amerykański zespół grający hardcore punk z West Springfield w stanie Massachusetts. Pomimo bycia zespołem dopiero od 2017 roku, członkowie Restraining Order spędzili ostatnią dekadę grając w hardcore’owych zespołach z Nowej Anglii, takich jak Violence To Fade, Alert, Palehorse, Depths of Reality, Maniac i Revenge.

Polecane

Share This