Noel Gallagher o zapasie alkoholu w czasie pandemii


2020.04.06

opublikował:

Noel Gallagher o zapasie alkoholu w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze, a zanim zaczęło się na dobre chyba każdy widział szał zakupowy w sklepach. Ludzie kupowali na potęgę wszystko co się dało – makarony, ryż, sosy, konserwy oraz przede wszystkim papier toaletowy. Na temat szaleństwa zakupowego po ogłoszeniu stanu epidemii wypowiedział się Noel Gallagher.

Były członek grupy Oasis powiedział w podcaście „Funny How?”, że kiedy wszyscy w panice kupowali produkty spożywcze i papier toaletowy, on kupował alkohol.

W panice kupowałem alkohol – ujawnił – Teraz kiedy puby są zamknięte, jedyne co możesz robić to pić w domu – stwierdził.

Powiedział, że mieszka z dala od Londynu i kiedy wychodzi z domu, to rzadko kiedy kogokolwiek spotyka więc kwarantanna mu nie straszna. Wyjaśnił również dlaczego zdecydował się na zrobienie zapasów alkoholu.

Mieszkam 75 mil od Londynu, więc tu sytuacja wygląda trochę inaczej. Chciałem zobaczyć puste półki, więc pojechałem do sklepu. Kiedy wszedłem do supermarketu pomyślałem, że wezmę zapas alkoholu. Zobaczyłem puste półki i nagle okazało się, że jedyne co zostało to piwo bezglutenowe – powiedział przerażony i po tym traumatycznym doznaniu postanowił zrobić spory zapas.

Sprawdź też: Jongmen do Soboty: Doniosłeś na policję na własną żonę

Polecane

Share This