Normani i Cardi B nago w nowym klipie

Zobaczcie odważne wideo do "Wild Side".


2021.07.16

opublikował:

Normani i Cardi B nago w nowym klipie

fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się wideo do nowego singla Normani „Wild Side”. Gościnnie usłyszymy w nim najpopularniejszą obecnie raperkę na świecie – Cardi B. Piosenka zadebiutowała wraz z klipem wyreżyserowanym przez Tanu Muino. Autorem choreografii jest Sean Bankhead, który współpracował wcześniej z Normani przy klipie do singla „Motivation”.

Miałam za sobą już jakieś trzy tygodnie prób, podczas których przygotowywałam się do kręcenia klipu, kiedy Cardi po raz pierwszy usłyszała nagranie. Ona naprawdę ubarwiła je i ożywiła, robiąc po prostu to, w czym jest najlepsza. Kocham tę kobietę i jestem jej dozgonnie wdzięczna – komentuje współpracę Normani.

W ubiegłym roku Normani połączyła siły z Megan Thee Stallion nagrywając piosenkę „Diamonds” na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”. Wokalistka zadebiutowała solo wspomnianym singlem „Motivation”, który po kilku tygodniach doczekał się remiksu nagranego przez 21 Savage’a. Wokalistka póki co nie zdradza, kiedy możemy się spodziewać jej płyty.

Cardi B teoretycznie szykuje na ten rok następcę znakomicie przyjętego albumu „Invasion of Privacy”. W lutym raperka opublikowała singiel „Up”, deklarując, że pracuje nad płytą, ale nadal nie jest zadowolona z efektu. Niewykluczone, że gwiazda będzie musiała zmienić plany wydawnicze, ponieważ niedawno wyznała, że wspólnie z Offsetem spodziewają się drugiego dziecka.

Polecane

Share This