NOSTALG1A i Frank Leen w romantycznym duecie

Artyści prezentują wspólny singiel.


2023.03.26

opublikował:

NOSTALG1A i Frank Leen w romantycznym duecie

fot. mat. pras.

Co prawda dzień zakochanych jest już dawno za nami, ale kto powiedział, że miłosne utwory muszą ukazywać się z konkretnej okazji? No chyba, że chodzi o okazję na posłuchanie dobrej muzyki, wówczas nowy singiel NOSTALG1I „Lunar” z gościnnym udziałem Frank Leena bez dwóch zdań wpasowuje się w tę okoliczność. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

To drugi singiel wokalistki wydany pod szyldem Sony Music Entertainment Poland, w którym pojawił się męski gość i kolejny z serii utworów przygotowanych we współpracy z młodymi artystami sceny urban. W debiutanckim utworze „Szum” NOSTALG1A połączyła siły z CatchUpem, reprezentantem labelu 2020. Tym razem w romantycznym duecie kroku dotrzymuje jej Frank Leen, będący jednocześnie autorem kompozycji. Wbrew pozorom „Lunar” nie jest zwyczajnym kawałkiem o miłości. NOSTALG1A w taki sposób opisuje jego przesłanie:

Mój nowy singiel „Lunar” to dla mnie hymn odwagi wobec tego, co jest, i tego, co może przyjść. Do pójścia w nieznane – „i w noc, i w dzień” – razem z kimś bliskim. Gotowość na wszystko, co dobre i złe, brak strachu i chęć dowiedzenia się czegoś o sobie.

Tę romantyczną historię w teledysku, który można już obejrzeć na YouTube, opowiedziała młoda reżyserka Darya Zahorskaya.

Polecane

Share This