NOSTALG1A łączy siły z CatchUpem. Artystka debiutuje w barwach giganta fonograficznego

Zobaczcie klip do singla "Szum".


2022.12.09

opublikował:

NOSTALG1A łączy siły z CatchUpem. Artystka debiutuje w barwach giganta fonograficznego

NOSTALG1A wciska przycisk „on” i melduje się na scenie z debiutanckim kawałkiem „Szum”, w którym towarzyszy jej CatchUp, reprezentant labelu 2020. Pochodząca z Chełma wokalistka ma już na swoim koncie współpracę z polskimi i zagranicznymi artystami, ale to właśnie „Szum” wyprodukowany przez producenta Faded Dollars rozpoczyna jej solową karierę.

Pierwszy autorski utwór operującej delikatnym, lecz charakterystycznym wokalem NOSTALG1I jednocześnie rozpoczyna serię przygotowanych wspólnie z artystami szeroko pojętej sceny urbanowej. Bogate w emocje teksty i odważne kompozycje sprawiają, że tę artystkę zdecydowanie warto mieć na swoim radarze.

Na oficjalnym kanale na YT dostępny jest teledysk, za który odpowiada Darya Zahorskaya. Specjalny set ubrań na potrzeby całego projektu NOSTALG1I został zaprojektowany przez Martynę Kołtun.

NOSTALG1A (Kinga Pędzińska) to wokalistka i autorka tekstów. Jej znak rozpoznawczy to połączenie najnowszych muzycznych trendów sceny urban, z charakterystycznym, delikatnym wokalem i bogatym wachlarzem emocjonalnym tekstów.

Stawiając pierwsze kroki na muzycznej scenie ma już za sobą polskie oraz międzynarodowe kolaboracje. Współpracowała między innymi ze Smolastym (na jego debiutanckim albumie w utworze „Diamenty” oraz na płycie “Pełnia” w utworze “Neony”), EDM-owym duetem Diviners (ich wspólny utwór ukazał się na kanale Mr. Reviilz), niemieckim, synthwavowym producentem Synthatigerem (utwór „Away from you”) czy cenionym, multiplatynowym producentem hip-hopowym Sher7ock’iem (znanym między innymi ze współpracy z Quebonafide, Paluchem czy KęKę).

Polecane

Share This