Nowa piosenka Billie Eilish

„everything i wanted” to hołd dla relacji Billie z bratem.


2019.11.14

opublikował:

Nowa piosenka Billie Eilish

fot. mat. pras.

W sieci pojawiła się premierowa piosenka Billie Eilish. Artysta oddaje nią hołd swojemu bratu. Jak przyznaje sama Billie:

Napisaliśmy „everything i wanted” wspólnie z Finneasem, to piosenka o naszej relacji. Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć.

Utwór powstał latem podczas trasy koncertowej oraz w domowym studiu artystów w Highland Park. „everything i wanted” to muzyczne podsumowanie 2019 roku, który dla Billie był przełomowy w karierze. Wokalistka wydała w marcu album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, który jest już najlepiej sprzedającym się albumem 2019 w USA, jak również najpopularniejszym debiutem amerykańskiego artysty tej dekady. Pochodzący z albumu singiel „bad guy” był pierwszym w karierze numerem jeden Billie w zestawieniu Billboard Hot 100. Na całym świecie debiut Eilish zgromadził 24 miliardy streamów. Dotychczas ostatnim utworem promującym „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” był „all the good girls go to hell”, który jest już w top 10 zestawienia Hot 100.

Tej jesieni Billie Eilish zadebiutowała w programie „Saturday Night Live”, gdzie wykonała „bad guy” oraz „i love you”.

Polecane

Share This