Nowa piosenka Lady Gagi

Wokalistka promuje kontynuację "Top Gun" z Tomem Cruisem.


2022.05.03

opublikował:

Nowa piosenka Lady Gagi

fot. mat. pras.

Zgodnie z zapowiedzią w sieci pojawiła się nowa piosenka Lady Gagi zatytułowana „Hold My Hand”. Wokalistka promuje nią „Top Gun: Maverick”, czyli kontynuację kultowego filmu z Tomem Cruisem.

– Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji – w taki sposób następcę „Top Gun” z 1986 roku opisuje dystrybutor kinowy.

„Top Gun: Maverick” trafi na ekrany kin 25 maja. Obok Toma Cruise’a na ekranie pojawi się naturalnie Val Kilmer, którego pamiętamy z klasycznej „jedynki”. W obsadzie znaleźli się ponadto m.in. Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm i Ed Harris

Polecane

Share This