Nowa piosenka Robyn

To pierwszy solowy singiel artystki od ośmiu lat.


2018.08.02

opublikował:

Nowa piosenka Robyn

foto: mat. pras.

Długo musieliśmy czekać na premierowy materiał Robyn. Po ośmioletniej przerwie artystka zaprezentowała solową piosenkę „Missing U”. Utwór trafił do sieci wraz z tekstowym wideo. Nowość przygotowana przez Robyn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych piosenek tego roku.

Artystka zapowiedziała utwór publikując na fanpage’u i na YouTube film „A Message To My Fans”, w którym mogliśmy oglądać relację z Robyn Party w Nowym Jorku, poznać historię fanów, a także posłuchać fragmentu nowego singla i dowiedzieć się, co kryje się za tytułem kawałka. Za reżyserię siedmiominutowego filmu odpowiada Danilo Parra.

Współautorami „Missing U” są wieloletni współpracownicy Robyn – Klas Åhlund i Joseph Mount z Metronomy. Premiera piosenki odbyła się w audycji Annie Mac na antenie BBC Radio 1.

Płyta jeszcze w tym roku

W 2010 roku Robyn wydała trylogię „Body Talk”. W 2014 ukazała się jej epka z Röyksopp, rok później podobne wydawnictwo z La Bagatelle Magique. W ubiegłym roku piosenka Robyn „Honey” pojawiła się w odcinku serialu HBO „Girls”, ale wciąż nie została oficjalnie wydana.

W jednym z niedawnych wywiadów Robyn deklarowała, że jej nowy materiał jest prawie gotowy, wczoraj w programie Annie Mac potwierdziła, że ukaże się on w tym roku.

 

Polecane

Share This