Nowy album Lifehouse już w czerwcu

Płytę promuje singiel "Wish".


2015.05.03

opublikował:

Nowy album Lifehouse już w czerwcu

Na krążku „Out of the Wasteland” zespół rodzi się na nowo i na nowo znajduje wolność, która przychodzi po czasie zmian i regeneracji. Można to usłyszeć w piosenkach takich jak „Central Park”, „Wish” lub „Yesterday’s Son” i „Hurt This Way”, które mogłyby być kontynuacją ich poprzedniego albumu. „Out of the Wasteland”.  odzwierciedla to, do czego dziś zdolny jest Lifehouse. W kilku piosenkach, np. w harmonicznym „Hourglass”, Jason Wade mógł spełnić swoją muzyczną fantazję i współpracować z legendarnym kompozytorem muzyki do filmów, Jamesem Newtonem Howardem, który stworzył aranżację instrumentów smyczkowych.

Lifehouse to zespół z historią. Kariera tej pochodzącej z Los Angeles grupy rozpoczęła się w momencie, gdy singiel „Hanging by a Moment” z ich debiutanckiego albumu „No Name Face”, przez 20 tygodni utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych utworów i zdobył Billboard Music Award w kategorii Hot 100 Single of the Year. Od tego czasu zespół wydał pięć albumów, sprzedał ponad 15 milionów płyt na całym świecie oraz zasłynął takimi singlami jak „You and Me”, „First Time” i „Whatever it Takes”.

Album Lifehouse „Out of the Wasteland” ukaże się w Polsce 22 czerwca 2015. Posłuchajcie promującej wydawnictwo piosenki „Wish”.

Tagi


Polecane

Share This