Nowy kawałek i klip Soboty

Raper zapowiada EP-kę nagraną w duecie.


2024.03.01

opublikował:

Nowy kawałek i klip Soboty

Foto: instagram.com/sobota_flow/

Z głębi emocjonalnych przeżyć i skomplikowanych relacji miłosnych, Sobota wraz z Arthurem Samuelem przedstawiają swoje najnowsze dzieło muzyczne – singiel „Ty i ja”, będący wstępem do nadchodzącej EP-ki zatytułowanej „MiZłość”. Ta niezwykła kompozycja to pierwszy krok w podróż przez świat pełen miłości, tęsknoty i emocjonalnych zawirowań, jakie niesie ze sobą życie.

„Ty i ja” to utwór, który porusza temat trudności w relacjach miłosnych, zmagających się z ciemnym cieniem uzależnień. Sobota i Arthur Samuel z wrażliwością wplatają w słowa i melodie historię, w której miłość zostaje przytłumiona przez używki, a każda próba zbliżenia się do ukochanej osoby wydaje się być skazana na niepowodzenie. To smutna opowieść, która jednak niesie ze sobą ważne przesłanie – przypomnienie o sile wolności od uzależnień i jej zdolności do odkrywania prawdziwej, niezakłóconej miłości.

Projekt „MiZłość” idzie jednak dalej, wykraczając poza muzyczne ramy i angażując się w ważne społeczne inicjatywy. Sobotę i Arthura wspierają SIN – Społeczna Inicjatywa Narkopolityki oraz Kampania Przeciwko Homofobii, promując hasło #nietolerujnietolerancji. Ta współpraca podkreśla zaangażowanie artystów w budowanie społeczeństwa wolnego od dyskryminacji i prezentuje „MiZłość” jako projekt, który nie tylko dotyka serc, ale również otwiera umysły na ważne społeczne problemy. EP-ka „MiZłość”, na której znajdzie się „Ty i ja”, obiecuje być muzyczną podróżą przez różne odcienie miłości, od euforii po rozpacz. Sobota i Arthur Samuel zapewniają, że każdy utwór na EP-ce będzie odzwierciedleniem zróżnicowanych emocji miłosnych, zachowując przy tym unikalne brzmienie i melodyjność, która ma za zadanie trafić prosto do serc słuchaczy.

„MiZłość” to projekt, który ma nie tylko bawić, ale również skłaniać do refleksji nad własnym życiem, relacjami oraz społecznymi niesprawiedliwościami. „Ty i ja” to tylko początek tej muzycznej i społecznej podróży, która ma szansę zmienić sposób, w jaki myślimy o miłości, uzależnieniach, tolerancji i wolności.

Polecane

Share This