Nowy kawałek i klip Bonsona


2017.12.17

opublikował:

Nowy kawałek i klip Bonsona

foto: kadr z wideo

Na StoprocentTV trafił drugi singiel zapowiadający album „Bonson postanawia umrzeć”. Nowy krążek szczecińskie MC ukaże się 26 stycznia. W nowym kawałku zatytułowanym „Chcesz mnie poznać” gościnnie pojawili się Roma oraz gitarzysta Kamil Sarnicki. Za produkcję utworu odpowiada Pelo. W teledysku zobaczymy fragment utworu z koncertu z udziałem Romy, dostępnego wyłącznie na wersji CD+DVD w preorderze.

Płyta „Bonson postanawia umrzeć” jest powrotem do rapu przesiąkniętego emocjami, który odsłania najciemniejsze strony miasta oraz wszystkie słabości i demony autora. Warstwą muzyczną krążka zajął się KPSN, którego podkłady mocno chwytają za gardło i nadają odpowiedni klimat, niezbędny dla tak emocjonalnego rapu.

Płyta DVD zawiera koncert z utworami w nowych aranżacjach, z udziałem żywego bandu oraz Romy znanej z wcześniejszych nagrań Stopro_Live. Ten materiał jest dostępny wyłącznie w Preorderze w limitowanym nakładzie.

W projekcie udzieli się dodatkowo artyści tacy jak Flojd, Cywinsky, Łuszy, Marysia Starosta, Roma, Pelo, Kamil Sarnicki, Justyna Kuśmierczyk, Dj Te oraz Dj Flip.

Tracklista:
1. Postanawia umrzeć feat. Dj Flip
2. Pozory feat. Dj Te
3. Razy feat. Dj Te
4. W dół feat. Marysia Starosta
5. Martwy Król feat. Roma
6. Border feat. Flojd, KPSN, Dj Te
7. To tylko wstyd
8. Moi idole nie żyją feat. Cywinsky, Łuszy
9. Rano
10. Coś więcej
11. Chcesz mnie poznać feat. Roma, prod. Pelo, gitara Kamil Sarnicki
12. W dół feat. Justyna Kuśmierczyk REMIX

Tracklista DVD

1. Postanawia Umrzeć
2. Pozory
3. Rano
4. Chcesz mnie poznać
5. Martwy Król

 

 

Polecane

Share This