Nowy klip CeZika (wideo)

Tekst powstał z komentarzy internautów na temat samego zainteresowanego.


2013.07.02

opublikował:

Nowy klip CeZika (wideo)

CeZik jednych zachwyca, innych odrzuca. Właśnie ci drudzy posłużyli za inspirację do nowego klipu. Tekst jest zlepkiem obraźliwych komentarzy, które CeZik znalazł na swój temat w sieci.

„Przyjaźń! Miłość! Sympatia! Szacunek! O tym właśnie jest ten niezwykle radosny klip. W sam raz na niedzielne popołudnie, w rodzinnym gronie! Internecie…. dziękuję” – napisał na swoim facebookowym profilu CeZik.

Kim jest CeZik?

CeZik to prosty chłopak. Lubi grać na gitarze, wyć do księżyca, napić się piwa i długo pospać. Pewnego dnia postanowił jednak, że chce od życia czegoś więcej. Chciał dzielić się z innymi tym, co potrafi robić najlepiej. Z pomocą przyszły dobrodziejstwa internetu, dzięki któremu pokazał Polsce kilka swoich muzycznych sztuczek i ku jego zdziwieniu – spodobało się.

Na dzień dzisiejszy klipy CeZika na jego kanale zostały obejrzane ponad 80 miliony razy. W jednym z nich śpiewa od tyłu, w innym gra na garnkach i butelkach („Hey – [sic!] kuchnia cover”), a w jeszcze innym walczy z gumowym aligatorem („Forfiter Blues”). Upodobał sobie również śpiewanie znanych utworów na kilka głosów. Kilka okienek, w każdym z nich CeZik i nie wiadomo na którego patrzeć, a którego słuchać („Szajka CeZika i polska muzyka”). Z największą przyjemnością bawi się stylami muzycznymi; i tak w klipie „Te ostatnie niedziele” w ciągu 2 minut miesza 10 diametralnie odmiennych gatunków.

Jednak CeZikowi wciąż mało. Pewnego dnia postanowił stworzyć coś nowego, pod nowym pseudonimem. Ujawnił się dopiero po jakimś czasie, w momencie gdy zorientował się, że jego nowy projekt osiągnął duży sukces. KlejNuty, czyli CeZik miksujący przeróżne materiały wideo, tworząc z nich swoje własne, szalone kompozycje. „Za tyłek”, „Krzysiu” czy „Ballada Najmana” to tylko niektóre z nich, obejrzane już ponad 10 milionów razy w ciągu trzech miesięcy.

Polecane

Share This