Nowy projekt Sokoła. Po symulacji bycia gangsterem i policjantem czas na prowadzenie klubu nocnego

Produkcja ujrzy światło dzienne wkrótce.


2021.07.09

opublikował:

Nowy projekt Sokoła. Po symulacji bycia gangsterem i policjantem czas na prowadzenie klubu nocnego

fot. P. Tarasewicz

Wiosną ubiegłego roku Sokół poinformował o swoim wejściu na rynek gier wideo, poprzez założenie spółki True Games. Studio ma zajmować się produkcją gier o tematyce uliczno-przestępczej. Pomysł narodził się dzięki sukcesowi „Drug Dealer Simulatora”, w powstanie którego był zaangażowany Małolat. True Games zapowiedziało dotychczas dwie produkcje – „Gangster Simulator” oraz „Dirty Cop”, teraz dołącza do nich kolejna – „Night Club Manager: Violet Vibe”.

Tytuł ma trafić na rynek w pierwszym kwartale 2022 roku. Zgodnie z tytułem wcielimy się w nim w rolę managera klubu nocnego. – Gra dostarczy użytkownikowi sporej dawki adrenaliny i emocji oraz zapewni możliwość poznania tajników prowadzenia tego typu lokalu. Tematyka klubów nocnych od lat związana jest z ulicznym półświatkiem i w pełni wpisuje się w misję True Games. Większość ludzi nie chodzi do tego typu miejsc, a dzięki naszej produkcji doświadczą specyfiki tego typu biznesu. Cieszymy się, że kolejna gra wpisująca się w “prawdziwy” profil Spółki urozmaici nasze portfolio – komentuje dla Strefy Inwestorów Patryk Jasiński, prezes True Games oraz Prezes True Games Syndicate (dawniej K&K Herbal).

Sokół oprócz tego, że jest jednym z inwestorów True Games i zasiada w radzie nadzorczej, pełni w spółce rolę konsultanta, wspierającego studio w pracach nad realizacją gier. Więcej szczegółów „Night Club Manager: Violet Vibe” poznamy wkrótce.

Polecane

Share This