Nowy singiel Maroon 5. Gościnnie Kendrick Lamar (audio)

Do odsłuchu utwór „Don’t Wanna Know”.


2016.10.13

opublikował:

Nowy singiel Maroon 5. Gościnnie Kendrick Lamar (audio)

„Nadszedł czas”, poinformowali na swoim Twitterze Maroon 5 i zaprezentowali swój nowy singiel. Pełne tropikalnego klimatu nagranie wyprodukowane zostało przez Benny’ego Blanco, autora muzyki do m.in. „California Gurls” Katy Perry, „Diamonds” Rihanny” czy innego wielkiego przeboju M5, „Moves Like Jagger”.

W „Don’t Wanna Know” gościnnie występuje Kendrick Lamar. To kolejna zwrotka, którą kalifornijski raper dostarczył zaprzyjaźnionym artystom w ostatnim czasie. Niedawno mogliśmy go usłyszeć w singlu Sii („The Greatest”). Raper pojawia się też regularnie u innych hip-hopowców – od Danny’ego Browna („Really Doe”) po DJ’a Khaleda („The Holy Key”).

Dla Lamara i Adama Levine’a, lidera Maroon 5, nie jest to pierwsze spotkanie. W 2013 roku panowie gościli wspólnie w studiu programu „Saturday Night Live”. Levine był wówczas hostem odcinka, w którym Lamar promował swoją pierwszą legalną płytę „Good Kid, Maad City”.

Już w najbliższy piątek poznamy teledysk do „Don’t Wanna Know”. Jego reżyserią zajął się David Dobkin, autor najchętniej oglądanego klipu Maroon 5, „Sugar” (prawie półtora miliarda wyświetleń na YT).

Polecane

Share This