„Nowy singiel Sokoła jest tak obrazowy, że nie potrzebuje teledysku”

Kilka słów o "Końcu gatunku" w oczekiwaniu na całą płytę.


2019.02.01

opublikował:

„Nowy singiel Sokoła jest tak obrazowy, że nie potrzebuje teledysku”

fot. Michał Klusek

Singlem „Koniec gatunku” Sokół potwierdził, że warto czekać na jego solowy album. Niektórzy zdziwili się, że utwór trafił do sieci bez klipu, ale – jak zauważa w CGM Rap Podcaście Numer Raz: – Kawałek jest tak obrazowy, że nie potrzebuje teledysku.

Marcin Flint porównuje pierwszą zwrotkę numeru do „Gdyby miało nie być jutra” Pezeta, o drugiej mówi natomiast: – Jestem jej fanem, to taki zgryźliwy, średnio lubiący ludzi Sokół.

W „Końcu gatunku” Sokół nawija: „Ona to słaba szafiara, on – taki raper, idiota”. W sieci nie brak teorii, że to atak na Wudoe. – Niektórzy już nawet podłożyli sobie pod szafiarę i rapera odpowiednie osoby. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie – komentuje Marcin Flint. Sam W.E.N.A. opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z Sokołem, aby rozwiać wszelkie spekulacje.

„Wojtek Sokół” już w preorderze pokrył się złotem. Tym samym wyczerpał się nakład edycji specjalnej, dlatego na Prosto.pl można w tej chwili kupić jedynie podstawową wersję krążka. Premiera płyty już 15 lutego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W.E.N.A. (@wudoe)

 

 

Polecane

Share This