Nowy teledysk Bon Jovi (wideo)

Ekskluzywnie w TIDALU.


2016.10.15

opublikował:

Nowy teledysk Bon Jovi (wideo)

Singiel „Knockout” zwiastuje nowy album zespołu, „This House Is Not For Sale”, który trafi do sprzedaży już 4 listopada. „Ten klip przypomina pełen rozmachu film przygodowy, tyle że jest lepszy, bo występuje w nim Bon Jovi”, czytamy na stronie wytwórni Island Records.

Warto dodać, że niemalże w tym samym czasie Bon Jovi zaprezentowali inne nagranie z tej płyty. Zespół wykonał piosenkę tytułową podczas występu w programie Ellen Degeneres.

„This House…” będzie ważnym albumem w dorobku Bon Jovi. Z kilku powodów. To pierwsza płyta bez słynnego gitarzysty Richiego Sambory – zamiast niego będzie grał Phil X. To także pierwszy krążek, na którym basista Hugh McDonald będzie funkcjonował jako oficjalny członek zespołu – mimo że gra z kapelą od ponad dwudziestu lat.

belka-eventimu

Wraz z wydaniem „This House…” Bon Jovi kończą także 32-letnią współpracę z Mercury Records i Universal Music Group. Od teraz grupa działa we wspomnianym wyżej Island Records. Jaki jest powód rozstania z Mercury? Jon Bon Jovi zachęca do posłuchania ostatniej, tytułowej piosenki na poprzednim krążku kapeli, „Burning Bridges”. „Tam jest wszystko”, wyjaśnia na łamach Billboard.com. Utwór wprost mówi o rozstaniu po ponad trzydziestu latach. „Trzydzieści lat lojalności, a teraz musisz kopać grób”, śpiewa Bon Jovi. Trzeba jednak przyznać, że w nagraniu nie ma wprost wyjaśnionych powodów rozstania z wytwórnią.

Polecane

Share This