Nowy teledysk Ramony Rey

Artystka przygotowała nową wersję piosenki "Dopiero".


2019.03.29

opublikował:

Nowy teledysk Ramony Rey

fot. kadr z wideo

Niespełna dwa lata po wydaniu płyty „Ramona Rey 4”, entuzjastycznie przyjętej przez fanów i krytykę, przyszedł czas na ostatni singiel zamykający historię tego albumu. Utwór „Dopiero” został nagrany od nowa, ”na setkę”, w składzie na głos i pianino. Surowe brzmienie jest dużym zaskoczeniem dla fanów artystki kojarzonej od zawsze z muzyką elektroniczną.

Zdecydowaliśmy się na singiel w takiej wersji by pokazać długą i krętą drogę jaką przeszliśmy w czasie tworzenia tego albumu oraz później, w czasie dzielenia się nim z publicznością. Każdy kolejny koncert był odrębną historią i okazją do szukania nowych połączeń brzmień elektronicznych z naturalnymi. Teraz chcemy by wybrzmiały tylko emocje – mówi Ramona.

Teledysk opowiada historię wielu kobiet (m.in. prostytutki, panny młodej, matki), które poznajemy w trudnych, ale być może przełomowych momentach ich życia. To opowieść o wielkich planach i nieuniknionych porażkach. Skłania ku refleksji, przypomina o powstrzymaniu się od oceny drugiego człowieka oraz naszej bezbronności wobec zawirowań losu.

Polecane

Share This