Nowy teledysk Tori Amos – video

Jest klip do singla "Flavor".


2012.09.02

opublikował:

Nowy teledysk Tori Amos – video

Utwór promuje nowy album Amos, „Gold Dust”, który ukaże się 2 października. Płytę wypełnią utwory z poprzednich krążków w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Kilka dni po premierze, 13 października, artystka zagra w warszawskiej Sali Kongresowej.

Z ponad 12 milionami sprzedanych płyt i wieloma nominacjami do nagrody Grammy, Tori Amos jest jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących największe sukcesy artystek naszych czasów. Jest pionierką na wielu polach: jako pierwsza artystka wydająca płyty w dużej wytwórni udostępniła swój singiel do ściągnięcia z sieci, przekształciła swoje piosenki w powieści graficzne i produkowała pionierskie klipy podczas całej swojej kariery.

Ma szerokie spectrum wiernych fanów, słynie z uznanych przez krytyków i będących dużym sukcesem komercyjnym tras koncertowych i nieustająco zmieniających się występów. Tori Amos jest także darczyńcą i współzałożycielem RAINN (Rape, Abuse, and Incest National Network) – największej w Stanach organizacji walczącej z przemocą seksualną.

W ramach trasy z orkiestrą symfoniczną Tori Amos wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej 13 października. Bilety w cenach 209 zł, 242 zł, 275 zł oraz 385 zł.

Tagi


Polecane

Share This