Nowy winylowy maxi-singiel The Returners


2013.01.11

opublikował:

Nowy winylowy maxi-singiel The Returners

Nowy winylowy maxi-singiel duetu The Returners ukaże się już 24 stycznia nakładem Prosto Label. Tytuł krążka to „Ready for war” / What’s going on?”

Po kilku latach produkowania głównie dla rodzimych artystów (takich jak Diox, Eldo, HIFI Banda, Pezet & Małolat czy Gruby Mielzky) Little i DJ Chwiał wracają do swoich korzeni i prezentują dwa nowe numery z raperami zza oceanu.

Pierwszy to „Ready For War”, w którym udzielili się członkowie filadelfijskiej super-grupy Army Of The Pharaohs: King Magnetic, Reef The Lost Cauze, Crypt The Warchild & Planetary (Outerspace). Drugie z nagrań „What`s Going On?” przynosi z kolei gościnne popisy dwóch raperów kojarzonych z nowojorską wytwórnią Duck Down: Torae oraz Ruste Juxx.

Brzmieniowo jest to boom-bap na najwyższym poziomie – mocne bębny, szybkie tempo, zwrotki pełne energii, mnóstwo skreczy – jednym słowem esencja stylu The Returners. Little i Chwiał przyznają, że jest to jedna z najlepszych produkcji w ich niemałym już przecież dorobku. Płyta zawierać będzie dodatkowo wersje instrumentalne i acapelle obydwu utworów. Fani ekskluzywnych wydawnictw nie będą mogli czuć się zawiedzeni – całość ukaże się na kolorowym winylu.

Singiel ten jest kontynuacją serii winylowych „dwunastek” The Returners wydanych przez Asfalt Records. Do bitów wyprodukowanych przez duet rapowali wcześniej m.in.: Skyzoo, Emilio Rojas, El Da Sensei, Rasco, Reef The Lost Cauze, Doujah Raze czy Supastiton.

Winyl można już zamawiać jako preorder w sklepie Prosto.pl:  http://prosto.pl/shop/product/ready-for-war-whats-going-on/VINYL

Polecane

Share This