Numer Raz na RWP Music Night

Pierwszy koncert z cyklu RWP Music Night odbędzie się 20 stycznia w klubie WhyNot?.


2011.12.08

opublikował:

Numer Raz na RWP Music Night

Startuje cykl imprez RWP Music Night! Po raz pierwszy na wydarzeniu spod tego szyldu spotkamy się już 20 stycznia w warszawskim klubie WhyNot? przy ul. Wawelskiej 5. Spytacie dlaczego tam? Dlatego, że miejscówka ta jest dosłownie przesiąknięta rapem, to właśnie w tym lokalu mieściły się legendarne kluby serwujące rapowe imprezy: Paragraf 51 oraz The Fresh. W miejscu tym grali tacy artyści jak Dj Premier, Method Man, M.O.P. i wielu innych…

20 stycznia w tym jakże rapowym miejscu zagrają dla Was przedstawiciele dwóch pokoleń polskiego hip-hop`u, gwiazdą wieczoru będzie żywa legenda polskiej rap-sceny, reprezentant Warszafskiego Deszczu i człowiek o którym słusznie mówi się, że jest `zawsze spoko` – Numer Raz, który zaprezentuje materiał z całej dotychczasowej kariery, a być może i jakieś nowości, bo wiemy, że nie śpi tylko pracuje nad nowymi utworami. Razem z Numerem zagra oczywiście Dj Abdool. Przed ekipą reprezentującą stołeczną wytwórnie Wielkie Joł swoje umiejętności zaprezentują: jeden z najlepiej zapowiadających się raperów w Polsce, znany m.in. z kawałków `Rap w Polsce`, `Szybko` czy `Mów co chcesz` – B.R.O. Poza nim na scenie zagrają mniej znani, ale już coraz odważniej stawiający swoje kroki w rapie Miszton i Szczepan. Zapowiada się ciekawy przekrój rapowych występów!

O dobrą zabawę na parkiecie przed i po koncertach zadba jeden z najbardziej znanych polskich rapowych dj`i – Grubaz. Znany m.in. ze składu GrubaTechnika, tworzonego wspólnie z dj`em Technikiem, oraz wydanego w marcu 2011 roku razem z dj`em Tuniziano mixtape`u `The Blend Sick Project`.

Wstęp na każdą imprezę cyklu RWP Music Night jest dla osób od 16 roku życia – w końcu nie trzeba być pełnoletnim aby słuchać rapu!

Osoby niepełnoletnie muszą na wejściu posiadać podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna zgodę na udział w imprezie.

W skrócie:

20.01.2012

RWP Music Night

NUMER RAZ [WFD]

B.R.O

Miszton

Szczepan

Za gramofonami: DJ GRUBAZ

Klub WhyNot?

ul. Wawelska 5

Warszawa

Start: 22:00

Wstęp: 10 zł

Współorganizatorem imprezy jest P.I.M.P. Events

Polecane

Share This