„O mój dobry Boże co tutaj się dzieje, miała być na raz z zrobiła sobie nadzieję” – Roxie Węgiel z nowym numerem Malika na TikToku

18-letnia wokalistka najwyraźniej jest fanką rapera


2023.02.03

opublikował:

„O mój dobry Boże co tutaj się dzieje, miała być na raz z zrobiła sobie nadzieję” – Roxie Węgiel z nowym numerem Malika na TikToku

fot. mat. pras.

Roxie Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 18-latka obserwuje na TikToku ponad półtora miliona osób. Jak się pewnie domyślacie duża część z tej widowni, to raczej dzieciaki, które kojarzą Roxie z wygranej w The Voice Of Kids w 2018 roku. Teraz część z nich, dzięki swojej idolce poznała także Malika Montany. Roxie postanowiła podpromować nowy kawałek kontrowersyjnego rapera. Piosenkarka wrzuciła na TikToka fragment utworu „OMDB”, w którym Malik nawija:

– O mój dobry Boże, co tutaj się dzieje? Miała być na raz, a zrobiła sobie nadzieje. O mój dobry Boże, co tutaj się dzieje? Ten styl życia jest tak piękny, że na nic go nie zamienię.

@roxiewegielCO TUTAJ SIĘ DZIEJE

♬ OMDB – Malik Montana & Szamz

Nagranie ma już ponad milion wyświetleń, a część z obserwatorów Roxie jest w szoku.

– Roxie co oni Ci zrobili – komentuje film jeden z fanów.

– Ja powtórzę „co tutaj się dzieje” – napisał inny.

– TVP już każe usuwać XDD / Roksana odkleiłaś się / Ty nie powinnaś być w szkole – komentowali jej obserwatorzy.

Wśród fanów znaleźli się także tacy, którzy bronili wyboru nastolatki i dziwili się bejtem, który pojawił się w komentarzach:

– Czasami nie mam pojęcia co mają w głowie ludzie, którzy piszą rzeczy typu „co oni Ci zrobili” 😳 – napisała K.

– Nie rozumiem komentarzy typu”to ja zapytam co tutaj się dzieje”Roksana nie ma już 14 lat tylko 18 Tak swoją drogą to wszystkiego najlepszego🥰 – komentował „handmade”.

Fakt, że część portali skrytykowała Roxie za udostępnianie na swoim kanale utworu kontrowersyjnego rapera, skomentował sam zainteresowany:

– Nic tylko nagrywać tik toki do piosenki Malika, a gwarantowane, że plotkarskie portale napiszą o Tobie:-) Jeszcze dorzuć gdzieś, że miałaś okazję poznać i spotkać, a oni z tego zrobią romans z raperem, a to jak widać w ostatnim czasie bardzo modne – napisał Montana.

Polecane

Share This