O.S.T.R. – znamy tytuł, okładkę i datę premiery płyty

Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży.


2019.01.22

opublikował:

O.S.T.R. – znamy tytuł, okładkę i datę premiery płyty

foto: kadr z wideo

Pod osłoną nocy Asfalt Records rozpoczęło przedsprzedaż nowej płyty Ostrego. Dowiedzieliśmy się, że następca krążka “W drodze po szczęście” otrzymał tytuł “Instrukcja obsługi świrów”. Wydawnictwo trafi do sklepów 22 lutego, ale już teraz możecie zamówić je z tej strony.

Album doczeka się dwóch wersji CD. Obok podstawowej znajdzie się także droższe wydanie specjalne wydane w ograniczonym nakładzie.

Limitowana edycja specjalna dostępna w preorderze jest dotychczas najbardziej efektownie wydanym albumem w historii Asfalt Records ze względu na specjalną, bezprecedensową funkcjonalność opakowania. Jej charakter pozostanie póki co nieujawniony. Dodatkowo wydanie zawiera drugi krążek z czystą, pozbawioną przekleństw wersją albumu. Czerwień, która spina kolorystycznie album jest akcentem charakterystycznym dla twórczości O.S.T.R. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście pracownia Forinstudio.com z Grzegorzem Piwnickim na czele – czytamy w opisie produktu w sklepie wydawcy.

Za produkcję odpowiada kolektyw Killing Skills, czyli trio Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel, O.S.T.R., wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Green i Cadillac Dale. Pierwszym singlem promującym “Instrukcję obsługi świrów” jest opublikowany w listopadzie numer “Chevy Impala”.

Tagi


Polecane