Odliczanie do premiery nowego albumu Ostrego


2017.12.12

opublikował:

Odliczanie do premiery nowego albumu Ostrego

foto: cgm.pl

Dwa lata po ogromnym sukcesie albumu „Życie po śmierci” O.S.T.R. zapowiada nowy krążek „W drodze po szczęście”. Wydawnictwo można już zamawiać w przedsprzedaży. W Alfalt Shopie oraz na Empik.com znajdziecie limitowaną do 15 000 tysięcy egzemplarzy specjalną, dwupłytową edycję materiału. Po jej wyczerpaniu ruszy przedsprzedaż wydania podstawowego. Na stronie wdrodzeposzczecie.pl znajdziecie licznik odmierzający czas do premiery.

Prace nad premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem.

Pierwszym singlem zapowiadającym album będzie „Słuch”. Utwór wraz z towarzyszącym mu klipem mają trafić do sieci wkrótce. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do płyt, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

Polecane

Share This