Ojciec Drake’a jest nękany?

Policja wszczęła dochodzenie.


2023.07.14

opublikował:

Ojciec Drake’a jest nękany?

Bycie ojcem Drake’a niesie za sobą szereg przywilejów, ale także nieprzyjemności. Dennis Graham wezwał w tym tygodniu policję po tym, jak w ostatnich dniach odbierał niepokojące i dziwne telefony późnym wieczorem. TMZ doniosło, że w środowy wieczór ojciec kanadyjskiego rapera odebrał dwa groźnie brzmiące telefony. Osoba po drugiej stronie miała mówić mu coś o wolnomularstwie i o Drake’u. Tyle wystarczyło, by Graham powiadomił policję.

Funkcjonariusze z Los Angeles przyjęli zgłoszenie i rozpoczęli śledztwo w sprawie uciążliwych telefonów. Póki co nie ustalono, kto dzwonił do Dennisa Grahama i jaki miał w tym cel.

Relacje Drake’a i jego ojca są pełne wzlotów i upadków. W przeszłości raper wspominał o nim w swojej muzyce zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym kontekście. Drake często opisywał go jako inspirację muzyczną, ponieważ Dennis Graham jest muzykiem jazzowym. Jednak czasami w tekstach piosenek artysty pojawiają się wątki dotyczące rozczarowań i trudności w relacji z ojcem. Kilka lat temu Dennis publicznie zarzucił synowi brak autentyczności, sugerując, że raper nawija nieprawdziwe rzeczy na jego temat. Mężczyzna deklarował wówczas, że rozmawiał na ten temat z synem i miał usłyszeć od niego „bo płyty lepiej się wtedy sprzedają”. Drizzy kategorycznie odciął się od tej wersji wydarzeń.

Polecane

Share This