Oki: „Wyje**ne w rap, bo nie jest mi do pary, złote usta ma lecz wary obciągary”

Mocny numer podsumowujący intensywny rok Okiego.


2023.03.23

opublikował:

Oki: „Wyje**ne w rap, bo nie jest mi do pary, złote usta ma lecz wary obciągary”

fot. Kamil Kotarba

Miniony rok to bardzo intensywny czas dla Okiego. Po wydaniu wyczekiwanego “Produktu47” fala popularności artysty wezbrała do monstrualnych rozmiarów. Oki zdyskontował też sukces gwiazdorskiego projektu OIO, współtworzonego z Otsochodzi oraz Young Igim, a podsumowaniem zmian jakie zaszły w życiu artysty jest zamykający ten gorący okres singiel “Sprzedałem się”.

Najnowszy utwór Okiego to ciekawe połączenie rapowego flexu i autoironii. Niedawny uczestnik projektu „club2020”, a także autor podwójnie platynowego albumu “Ptodukt47”, wyprzedał w minionym roku niemal wszystkie swoje koncerty – na czele z podwójnym i wielotysięcznym homecoming w rodzinnym Lubinie. To jednak wciąż nie zaspokaja artystycznych ambicji rapera ani apetytu na więcej, o czym możecie się przekonać, słuchając ciężkiego trapowego “Sprzedałem się” wyprodukowanego przez trio Paweł Gronek (nolyrics), Worek oraz Swizzy.

Za reżyserię klipu do nowego singla odpowiadają Marcin Kuciński oraz 47movement. Teledysk został opublikowany na oficjalnym kanale wydawcy Okiego, czyli 2020 labelu.

Tagi


Polecane

Share This