Oliwka Brazil łączy siły z reprezentantem GUGU

Zaskakująca współpraca?


2024.04.23

opublikował:

Oliwka Brazil łączy siły z reprezentantem GUGU

fot. mat. pras.

Oliwka Brazil budzi skraje emocje nie tylko wśród słuchaczy, ale również koleżanek i kolegów po fachu. Z częścią raperek i raperów ma mniejszą lub większą kosę, ale są też tacy, którzy propsują ją i życzą, by odegrała istotną rolę na polskiej scenie. W tej ostatniej grupie jest m.in. Szpaku, który po tegorocznej gali Popkillerów skierował do Oliwki kilka ciepłych słów.

W mojej dotychczasowej drodze przyszło mi być uwielbianym przez wszystkich, tak samo jak nienawidzonym. Wielki hejt to test dla każdego artysty i wszystkim dobrym ludziom z tej branży życzę, żeby dali sobie z nim radę, bo na koniec dnia człowiek zostaje z tym zupełnie sam. Dałem radę ja, dał radę Bedoes 2115, teraz pora na Ciebie Oliwka. Pozamykaj im mordy, bo rapujesz jak mało kto i masz moje wsparcie – Wszystkiego dobrego – napisał Szpaku.

Oliwka może liczyć nie tylko na wsparcie Szpaka, ale także innego reprezentanta GUGU – Chivasa. Już jutro w sieci pojawi się jej nowy singiel „Ty wiesz” z gościnnym udziałem właśnie Chivasa. Co powiecie na takie połączenie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Oliwka Brazil (@oliwka_brazil)

Polecane

Share This