Oliwka Brazil ma problem. Ktoś podszywał się pod nią, próbując narobić jej wrogów

Przekręt niby łatwy do wychwycenia, ale podobno byli tacy, którzy się złapali.


2023.03.06

opublikował:

Oliwka Brazil ma problem. Ktoś podszywał się pod nią, próbując narobić jej wrogów

fot. mat. pras.

Bycie osobą publiczną niesie niestety za sobą niebezpieczeństwo, że ktoś się pod nas podszyje i będziemy musieli odpowiedzieć za szkody, które w naszym imieniu wyrządzi lub chociaż tłumaczyć się. W ostatnich dniach przekonała się o tym Oliwka Brazil, której próbowała zaszkodzić osoba funkcjonująca na Twitterze jako @OliwkaBrazilll. Niby nie trzeba dużo, żeby się połapać, że trzy litery „l” w aliasie konta wyglądają podejrzanie, ale podobno znaleźli się tacy, którzy się nabrali. Z fejkowego konta zaatakowano m.in. Fagatę, z którą fałszywa Oliwka miałaby się „nap***ć”.

To konto oraz inne konta nie należą do mnie! Nie mam nawet Twittera – prostowała sytuację w stories na Instagramie Oliwka, publikując screeny aktywności osoby działającej na jej fejkowym koncie.

Po zgłoszeniu @oliwkabrazilll zniknęła z Twittera, my tymczasem polecamy weryfikować konta, których treści obserwujemy. W przeciwnym razie możecie się nadziać jak Krystyna Pawłowicz, której wydawało się kilka miesięcy temu, że pisze do Dawida Podsiadło, nie zwracając uwagi na to, że profil nazywał się Dawid Podsiodło.

Polecane

Share This