Olly Murs wziął ślub i nagrał nowy album

Olly Murs niedawno podpisał nowy kontrakt z EMI Records


2022.12.11

opublikował:

Olly Murs wziął ślub i nagrał nowy album

Olly Murs niedawno podpisał nowy kontrakt z EMI Records, a konsekwencją tego ruchu jest pierwszy po ponad czteroletniej przerwie album studyjny, siódmy w karierze longplay. „Marry Me” jest już dostępne w serwisach cyfrowych, a wydanie fizyczne trafiło do sklepów 9 grudnia.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór „Die Of A Broken Heart”. Od pierwszych nut wiadomo, czemu Olly wybrał właśnie tę piosenkę jako wstęp do promocji albumu. Kawałek natychmiast wpada w ucho za sprawą pogodnego popowego klimatu z domieszką reggae.

Pochodzacy z Essex artysta wydaje ten krążek w niezwykle szczęśliwym dla siebie okresie. Wskazówka zawiera się już w tytule. Odpowiedź? Tak, powiedziała tak. Co jeszcze może zadeklarować Olly, poza miłością aż po grób do swojej małżonki? – Cały buzuję! Jestem przepełniony muzyką. Znalazłem swoje miejsce – przyznaje podekscytowany gwiazdor.

Olly Murs do prac nad albumem zatrudnił Davida Stewarta oraz Jessicę Agombar, którzy mają na koncie olbrzymi sukces z grupą BTS. Jedna płyta, trzech kompozytorów, zero gościnnych występów.

Wokalista, kompozytor i gwiazda popu zajmuje się nie tylko wydawaniem muzyki – na koncie ma udział w programie „Starstruck” ITV oraz pełnienie funkcji trenera w „The Voice”. Debiutował albumem „Olly Murs” w 2010, a od tego czasu wydał cztery single #1 i cztery albumy #1 w Wielkiej Brytanii. Artysta ma na koncie 6 multi-platynowych wyróżnień, 6 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, 800 mln wyświetleń na YouTube i 1,8 mln sprzedanych biletów na koncerty.

Tagi


Polecane

Share This