Onar o Kalim, Kabe, Wilku, Hardcore’owej Komercji, Tau, Peji i Sariusie

Przed zbliżającą się premierą albumu, Onar odpowiedział na pytania fanów


2021.07.04

opublikował:

Onar o Kalim, Kabe, Wilku, Hardcore’owej Komercji, Tau, Peji i Sariusie

Foto: P. Tarasewicz / CGM,PL

30 czerwca wystartował preorder najnowszego, solowego albumu Onara, zatytułowanego „Achtung”. Tego dnia miał swoją premiere także teledysk do numeru „Ośmiornica” nagranego z gościnnym udziałem Palucha i Lipy.

– Tytuł „ACHTUNG” miałem w głowie od dawna, czekałem tylko na odpowiednią chwilę. Chciałem zaznaczyć moment, w którym zaszła we mnie zmiana, w którym otworzyłem się na inną muzykę, na nowych ludzi, nowe rozwiązania, nawet na sam proces tworzenia muzyki w studio. Album „ACHTUNG” jest płytą, której poświęciłem bardzo dużo czasu i serca. Zaprosiłem mnóstwo gości, z którymi ruszyliśmy w różne ciekawe podróże muzyczne. Po wydaniu wielu albumów, myślę, że ciężko jest znaleźć jakąś nową ścieżkę, świeże spojrzenie na muzykę. Czuję, że przy tej płycie pozostałem sobą, robiąc nowe rzeczy – mówi Onar o swoim najnowszym wydawnictwie.

W weekend raper postanowił odpowiedzieć na pytania od swoich fanów. Podczas sesji Q&A Onar fani pytali członka Płomienia 81 o wielu kolegów z branży. Onar zdradził także, w jaki sposób dobiera gości na swoje albumy, opowiedział o okładce i dodatkach do preorderu i wyjaśnił dlaczego 20 lat temu wybrał właśnie rap, a nie jakiś inny gatunek muzyczny.

Wybrane pytania i odopowiedzi znajdziecie poniżej.

 

Polecane

Share This