Onar razem z Kabe i Kizo o izolacji, depresjach i stratach


2021.06.07

opublikował:

Onar razem z Kabe i Kizo o izolacji, depresjach i stratach

fot. @mazurek_m

Onar prezentuje singiel „Kortyzol” z gościnnym udziałem Kabe oraz Kizo. Po trzech latach od premiery swojego ostatniego albumu, raper wraca do solowych działań. „Kortyzol” zapowiada wydawnictwo zatytułowane „Achtung”, które ukaże się we wrześniu.

„Kortyzol” pisałem w bardzo dziwnym czasie, który nastał dla nas wszystkich. Osobiście źle znosiłem ograniczenia, brak normalnego kontaktu z ludźmi i zakazy robienia czynności, które były dla mnie jeszcze przed chwilą zwykłą codziennością. Izolacje, depresje, straty – to wszystko było wokół mnie, ale nie chciałem o tym opowiadać w dołujący sposób, na smutnym bicie. Wręcz przeciwnie, chciałem dać sobie i innym pozytywną energię – tak o swoim najnowszym singlu mówi Onar.

„Kortyzol” to mocny, bangerowy utwór, który mimo pozytywnego brzmienia, nie traktuje o sprawach prostych i przyziemnych. Jak mówi Onar – inspiracją do jego stworzenia była otaczająca naszą rzeczywistość pandemia, która zamknęła ludzi w domach i wywołała smutki, depresje oraz wszelkie głęboko schowane demony. Na albumie „Achtung” nie zabraknie utworów w innym klimacie. Raper postawił przy jej tworzeniu na zróżnicowane brzmienia.

Sprawdź także: Włodi nie wróci na scenę z Molestą?

Onar w ubiegłym roku w duecie z Pezetem jako Płomień 81 wydał płytę „Szkoła 81”. Album uzyskał status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tys. fizycznych egzemplarzy. Jego ostatnie solowe wydawnictwo – „Czyste buty, brudne serce”, ukazało się 3 lata temu. Nadchodzący album będzie mocnym odświeżeniem jego twórczości i z pewnością pod wieloma względami bardzo zaskoczy słuchaczy.

Polecane

Share This