Onar w Step Records


2011.08.04

opublikował:

Onar w Step Records

Kiedy jakiś czas temu zapowiedzieliśmy powiększenie naszej ekipy o kolejnych artystów wszelakie fora internetowe wręcz roiły się od spekulacji. Nadszedł czas na odsłonięcie kolejnej tajemnicy wydawniczej wytwórni Step Records. Z nieskrywaną dumą i radością informujemy, że szeregi opolskiego labelu zasilił Onar – połowa kultowej formacji Płomień 81, prawdziwa legenda i pionier polskiego hip-hopu!

Historia pokazała, że Step Records wręcz specjalizuje się w braniu pod swe skrzydła utalentowanych artystów, którzy mimo nieprzeciętnych umiejętności zawsze borykali się z problemami dotyczącymi promocji, a co za tym idzie niedoceniania przez szersze grono odbiorców. Tak było chociażby w wypadku Piha i Chady, którzy dzięki profesjonalnej współpracy z naszym wydawnictwem z miejsca stali się jednymi z najpopularniejszych raperów na scenie. Również i tym razem dołożymy wszelkich starań, by nadchodząca, piąta solowa płyta Onara, której premiera zaplanowana jest na jesień tego roku odbiła się szerokim echem w środowisku i przez długi czas nie opuszczała Waszych głośników!

Sam zainteresowany twierdzi, że dwuletnia przerwa w nagrywaniu wyszła mu na dobre, nabrał dystansu do swojej osoby oraz w nieco inny sposób spojrzał na teksty, które wychodzą spod Jego ręki. Przy okazji pracy nad swoim najnowszym projektem, którego tytuł poznacie już niebawem postawił na powrót do korzeni, o czym macie okazję przekonać się po części oglądając prezentowany przez nas materiał video zrealizowany specjalnie na tę okazję przez niezawodną ekipę LETEMKNOW!

Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć, że jakiś czas temu na facebooku powstał oficjalny profil Onara  – www.facebook.com/Onar81. Serdecznie zapraszamy do dołączania do grona fanów warszawskiego rapera, gdyż tylko tam macie możliwość dostępu do premierowych informacji, wymiany poglądów oraz nawiązania kontaktu z artystą!

Niebawem kolejne informacje dotyczące najnowszego krążka Onara, pierwszy singiel oraz klip. Z tego miejsca informujemy także, że na dniach ujawnimy kolejne tajemnice dotyczące powiększenia składu personalnego wytwórni Step Records. Na ten moment możemy zdradzić, że jednym z nowych artystów jest absolutny weteran lokalnej sceny z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ponadto kilka dni temu porozumieliśmy się z jedną z kultowych podziemnych ekip, której to płyta ukaże się jeszcze w tym roku nakładem naszego labelu. Bądźcie czujni, jesień należy do nas!

Polecane

Share This