Onar: Wszyscy jesteśmy teraz w wyjątkowej sytuacji

Raper o premierze albumu w czasie pandemii


2020.03.21

opublikował:

Onar: Wszyscy jesteśmy teraz w wyjątkowej sytuacji

Foto: P. Tarasewicz / CGM,PL

W piątek ukazał się czwarty studyjny album Płomień 81 „Szkoła 81”. Warszawski skład wrócił po 15 latach z nowym materiałem i akurat trafił z premierą w środek pandemii koronawirusa. Oczywiście jest to zbieżność zdarzeń, ale Onar postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Mogła się nie udać, bo przecież każdy zastanawiał się czy po tylu latach ciągle jako Płomień mamy coś do powiedzenia i czy potrafimy nagrać razem płytę z zajawką. Do tego dochodziły ciągłe pytania osób z branży „I co, ile już nagraliście ?” „Ale z premierą to już się nie wyrobicie, co???”, „A Pezet to w ogóle pisze coś na ten album?” – napisał warszawski raper.

Stwierdza, że choć wszystko działo się w szalonym tempie i stresie, to udało się wszystko zrobić. Przyznał też, że nie zamierzali przesuwać premiery z powodu pandemii, żeby nie zawieść fanów.

Kiedy wszystko, w szalonym tempie i stresie, udało się nam zrealizować i wyprodukować, przyszła nagle informacja, że akurat kiedy po 15 latach mamy gotowy krążek, nad którym tyle pracowaliśmy, sklepy, w tym empiki, zostają zamknięte. Wtedy pytanie: Co z premierą? Przekładać? Co robić w takiej sytuacji? Zdecydowaliśmy się ją wydać, by Was nie zawieść, aby każdy, kto nam zaufał, otrzymał swój preorder – mówi Onar – Wszyscy jesteśmy teraz w wyjątkowej sytuacji, ale ogromnie dziękujemy za praktycznie wykupiony nakład preorderu, za Wasz mega pozytywny odbiór albumu i po prostu za wspieranie nas jako artystów – dodaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wczoraj, 20 marca 2020 roku, wyszła po 15 latach przerwy nasza nowa płyta – Płomień 81 „Szkoła 81”. Mogła się nie udać, bo przecież każdy zastanawiał się czy po tylu latach ciągle jako Płomień mamy coś do powiedzenia i czy potrafimy nagrać razem płytę z zajawką. Do tego dochodziły ciągłe pytania osób z branży „I co, ile już nagraliście ?” „Ale z premierą to już sie nie wyrobicie, co???”, „A Pezet to w ogóle pisze coś na ten album?”. Kiedy wszystko, w szalonym tempie i stresie, udało się nam zrealizować i wyprodukować, przyszła nagle informacja, że akurat kiedy po 15 latach mamy gotowy krążek, nad którym tyle pracowaliśmy, sklepy, w tym empiki, zostają zamknięte. Wtedy pytanie: Co z premierą? Przekładać? Co robić w takiej sytuacji? Zdecydowaliśmy się ją wydać, by Was nie zawieść, aby każdy, kto nam zaufał, otrzymał swój preorder. Wszyscy jesteśmy teraz w wyjątkowej sytuacji, ale ogromnie dziękujemy za praktycznie wykupiony nakład preorderu, za Wasz mega pozytywny odbiór albumu i po prostu za wspieranie nas jako artystów. Jeżeli nie macie jeszcze „Szkoły 81” możecie ją kupić na stronach www.plomien81.pl / empik.com oraz słuchać jej na platformach streamingowych. Jeszcze dodam kilka podziękowań: @pezetofficial dzięki! zrobiliśmy to kumplu! (na zawsze będzie płonął🔥) / @zbyszekniedzialek i @pegass aka @starship_pl dzięki za ogarnięcie dwóch świrów, którym się zachciało rap robić / @szwedswd zaczęliśmy od nagrywania wokali, a to dzięki Tobie wszystko się udało! / @uvmw dzięki za projekt okładki i pro komunikację / @michalzachwieja dziekuję za świetne zdjęcia / ogromne podziękowania dla raperów, producentów, osób od klipów i wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt. !!! ZROBILIŚMY TO !!! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Ps. Wiem, że było długo, tym bardziej dziękuję, że doczytałaś/doczytałeś 😂 MIŁEGO ODSŁUCHU!!! 5!

Post udostępniony przez ONAR (@onar_official)

Polecane

Share This