Onar zdradza szczegóły przedsprzedaży

Poznaliśmy zawartość ekskluzywnego preorderowego pakietu płyty "Przemytnik Emocji".


2012.09.25

opublikował:

Onar zdradza szczegóły przedsprzedaży

Już w najbliższy piątek wystartuje przedsprzedaż nadchodzącej płyty Onara pt. „Przemytnik Emocji”. Album ukaże się 2 listopada nakładem wytwórni Step Records.

Co przygotował artysta wespół z wytwórnią dla wszystkich, którzy przedpremierowo zdecydują się na zakup krążka? – Jeśli chodzi o preorder, jak informowaliśmy już w zeszłym tyg., mamy naprawdę mega atrakcję. Wraz z pewnym producentem, zrobiliśmy rzecz pionierską na naszym rynku. Rzecz, której nikt jeszcze nie zrobił. Zamawiając płytę na preorder.pl w dniu premiery, dostajesz poza płytą „Przemytnik Emocji”, drugą, nigdzie indziej niedostępną płytę „Przemytnik Emocji / Remix album”. Będzie to wytłoczona specjalnie z tej okazji pełnoprawna płyta, mistrzowsko zremixowana przez jednego producenta.– Soulpete’a. Zrobimy określony nakład limitowanej edycji, która będzie dostępna tylko u nas, aż do wyczerpania zapasów – mówi Onar.

Soulpete to lubelski producent, szerszemu gronu znany jako producent ostatniego albumu Flinta „Warszawskie ZOO”. Nieco bardziej zaawansowani słuchacze skojarzą go z podziemnym projektem Rap Addix (tworzonym wespół z Junesem). Ponadto, niedawno ukazał się jego mini-album „SoSoulSynergy”.

Więcej informacji o płycie “Przemytnik Emocji”:

Raper na płycie tworzy zarysy świata widzianego z własnej perspektywy. Głównym celem jest skłonienie słuchacza do refleksji, od pierwszej, aż do ostatniej minuty. Brzmienie pozostało raczej surowe, mocno klasyczne. Onar zadbał o to, by każda jego linijka nie była przypadkowa i tworzyła kolejny element układanki świadczącej o dojrzałości „Przemytnika Emocji”. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu na swobodne operowanie słowem i osiągnięcie z góry zamierzonych celów. Tym sposobem udaje mu się balansować między euforią – a rozczarowaniem, miłością – a złością, przeradzającą się momentami w nienawiść. Cały „pakiet emocji” przekazuje w przystępny sposób, unikając grafomanii, co sprawia, że każdy świadomy odbiorca rapu, odnajdzie tu cząstkę siebie.

Pierwszy singiel:


Polecane

Share This