Orange Warsaw Festival z czterema gwiazdami na start

Piorunujące otwarcie line-upu.


2017.12.02

opublikował:

Orange Warsaw Festival z czterema gwiazdami na start

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Alter Art w wielkim stylu otworzył line-up przyszłorocznego Orange Warsaw Festivalu. Organizatorzy przyjęli nietypową formę informując o swoich gwiazdach poprzez mural namalowany na jednym budynków przy ul. Chmielnej w Warszawie. Rano poznaliśmy pierwszego headlinera w postaci uwielbianej u nas grupy Florence + The Machine, po kilku godzinach organizatorzy przedstawili kolejnego – Sama Smitha. Florence Welch i jej zespół szykują na przyszły rok nowy album, Smith swój wydał przed kilkoma tygodniami i to właśnie z materiałem z „The Thrill Of It All” przyjedzie w czerwcu do Polski.

Jakby tego mało dowiedzieliśmy się dziś, że do Warszawy zawita LCD Soundsystem. Grupa Jamesa Murphy’ego wróciła po kilkuletniej przerwie fenomenalną płytą „American Dream”. Grono ogłoszonych dziś gwiazd zamyka Tyler, the Creator, który miał wystąpić na tegorocznym Open’erze, ale odwołał całą europejską trasę.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 1-2 czerwca. Smith będzie headlinerem pierwszego dnia imprezy. 1 czerwca na scenie pojawi się także LCD Soundsystem. Florence + The Machine będą główną gwiazdą drugiego festiwalowego dnia. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce. Areną OWF 2018 będzie Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Sprzedaż karnetów ruszy 4 grudnia. Oto ich ceny:

Dostępne od 4.12.2017 godz.12:00 do 14.12.2017 lub do wyczerpania puli (5 000 biletów).

Karnet 2 dni 369zł
Karnet 2 dni D (dla osób z niepełnosprawnością) * 369zł
Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange ** 314zł
Karnet 2 dni (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla Klientów Orange 314zł
* kategoria D (person with disabilities) – dla osób z niepełnosprawnością

** bilet z rabatem dla klientów Orange

 

Polecane

Share This