Orange Warsaw Festival dopiero w 2022. Poznaliśmy pierwszego headlinera

Alter Art opublikował oświadczenie dotyczące sytuacji imprezy.


2021.03.29

opublikował:

Orange Warsaw Festival dopiero w 2022. Poznaliśmy pierwszego headlinera

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kiedy w 2020 organizatorzy letnich festiwali odwoływali swoje imprezy, zapraszali fanów muzyki na 2021. Niestety, mimo rozpoczęcia szczepień przeciwko koronawirusowi nadal daleko nam do normalności, a tym samym do festiwalowego lata. W kwietniu nie odbędzie się Coachella, w czerwcu nie będzie Glastonbury (organizatorzy obu imprez nieśmiało liczą na jesienne terminy).

W Polsce póki co dostajemy zapewnienia, że w odpowiednim reżimie sanitarnym uda się przeprowadzić Pol’and’Rock Festival i Mystic Festival. Alter Art deklaruje także, że jest gotów do zorganizowania swojej flagowej imprezy, czyli Open’era. Niestety, agencja nie widzi możliwości zrealizowania innego wydarzenia – Orange Warsaw Festivalu. Firma poinformowała w mediach społecznościowych, że warszawski festiwal odbędzie się dopiero w 2022. Poznaliśmy daty oraz pierwsze gwiazdy – Tyler, the Creator podtrzymuje chęć bycia headlinerem imprezy, na scenie pojawi się również formacja BROCKHAMPTON.

Sprawdź także: Członek Alabama Shakes aresztowany za znęcanie się nad dziećmi

Festiwalowiczki, Festiwalowicze!

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów – Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach.

To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety.

Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival!
OWF Team – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Polecane

Share This