Ostatnia część trylogii „GNIEW” już dostępna

Raper wyraża swój gniew


2020.04.13

opublikował:

Ostatnia część trylogii „GNIEW” już dostępna

Na kanale Asfalt Records pojawił się trzeci rozdział filmowej trylogii „GNIEW”, który jest ilustracją do najnowszego albumu O.S.T.R.-a. Jest to zarazem film fabularny, jak i kilkanaście teledysków do nowych utworów Ostrego. Klipy są ze sobą połączone osią fabularną, która przedstawia losy głównych bohaterów, ale zarazem jest pełna odrealnionych, symbolicznych scen, przedstawiających ich wewnętrzne starcia z podświadomością.

Sprawdź też: „Kwiecień” – Klocuch w świetny sposób parodiuje „Jesień” Quebonafide”

Za ekranizację odpowiada 9LITERY FILMY. W głównych rolach zobaczymy m.in. Elizę Rycembel, Eryka Lubosa i Tomasza Włosoka.

GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW – powiedział O.S.T.R.

Polecane

Share This