Otsochodzi, Igi i OKI rzucają worki w tłum. „Kto złapie, ten jara”


2021.04.23

opublikował:

Otsochodzi, Igi i OKI rzucają worki w tłum. „Kto złapie, ten jara”

fot. Łukasz Zabłocki

OIO, czyli Otsochodzi, Young Igi i OKI podgrzewają atmosferę przed premierą swojej płyty, publikując kolejny singiel. Tym razem artyści atakują krótkim, ale przy tym bardzo konkretnym numerem „Worki w tłum” na bicie @atutowego. Udostępnieniu nowego kawałka towarzyszy ujawnienie tracklisty szykowanego na 7 maja krążka „OIO”.

OIO – „OIO” – tracklista:

1. Biggie prod. @atutowy
2. Moonwalk prod. @atutowy
3. Podzielony prod. @atutowy
4. Jak to ma być prod. @atutowy
5. Potłuczone szkła prod. nolyrics
6. Amerykańskie teledyski prod. Kubi Producent
7. Morze łez prod. @atutowy
8. Worki w tłum prod. @atutowy
9. MVP prod. CatchUp, Sem0r
10. Przypadkiem prod. Michał Anioł, Sem0r
11. 5 A.M. prod. @atutowy
12. Transparentny prod. @atutowy
13. Trendsetting prod. @atutowy
14. WMTB prod. @atutowy
15. Paleta barw prod. SHDOW

Sprawdź także: Stasiak z drugim singlem zapowiadającym nową epkę

Limitowana wersja preorderowa została wzbogacona o dwa specjalne bonus tracki. Ostatnie dostępne egzemplarze są wciąż dostępne na tej stronie.

Obok płyty możecie zamówić także sporo ciekawych gadżetów merchowych – poza koszulką i brelokiem label 2020 przygotował bandanę, fingerboard, a nawet… dywan. Dodatkowo artyści umożliwiają zakup boksu, w skład którego wejdzie część wymienionych gadżetów, specjalna naklejka oraz trzy opakowania gum do żucia sygnowanych nazwą grupy.

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

 

Polecane

Share This