Stasiak z drugim singlem zapowiadającym nową epkę


2021.04.22

opublikował:

Stasiak z drugim singlem zapowiadającym nową epkę

fot. kadr z wideo

W połowie marca Stasiak zaskoczył nas, publikując premierowy kawałek „38”, będący pierwszą zapowiedzią jego nadchodzącej epki. Od premiery poprzedniego wydawnictwa – „Pół żartem, pół serio” – zdążyła już minąć dekada i nikt nie wierzył już w to, że artysta po takiej przerwie zdecyduje się na nagranie nowych kawałków.

Dziś mamy dla Was kolejną nowość. „Upał, asfalt i deszcz” to drugi singiel promujący najnowszy materiał Stasiaka o przewrotnym tytule „Solówka po lekcjach”. – Ten kawałek łączy się z romantyczną historią niczym porzucenie pracy w korporacji i otwarcie swojego własnego kramu z rzemieślniczymi browarami – czytamy w informacji prasowej.

W nagraniu nowego numeru Stasiaka wsparli Andrzej „Fonai” Pieszak i Jose Manuel Alban Juarez.

Sprawdź także: 38 wersów na 38. urodziny – Stasiak zaskakuje i publikuje pierwszy singiel zapowiadający nową płytę

Manolo i Andrzej to genialni muzycy, a poza tym po kilku latach wspólnego koncertowania mamy ze sobą świetny przelot i nadajemy na tych samych falach. Marzyłem, by spotkać się z nimi w studiu i wyprodukować utwór od początku do końca i tak się stało. Weszliśmy do studia o 9:00, mając jedynie i aż dobre chęci, a wyszliśmy o 23:00 z gotowym utworem. Piękny dzień, piękne wspomnienia i efekt także nie lichy – opowiada Stasiak.

Zatem nie pozostaje nic więcej jak odpalić utwór i dać się ponieść tym bardziej, że treść świetnie koresponduje z przedłużająca się zimową aurą.

„Solówka po lekcjach” ukaże się 21 maja nakładem Alkopoligamii. Wydawnictwo będzie dostępne w digitalu oraz na ściśle limitowanym winylu, którego ostatnie egzemplarze znajdziecie jeszcze w sklepie wytwórni.

Polecane

Share This