Otwarty Kanał: Bartek Królik gościem podcastu Artura Rawicza

Zapraszamy na drugi odcinek nowego podcastu Artura Rawicza - "Otwarty Kanał".


2020.03.19

opublikował:

Otwarty Kanał: Bartek Królik gościem podcastu Artura Rawicza

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

„Po 20 latach pisania dla innych, postanowiłem napisać coś dla siebie” – taki napis widnieje na froncie pierwszego solowego albumu Bartka Królika „Pan od muzyki”. Bartek jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów i muzyków w Polsce, a mimo to sam nazywa się debiutantem. Może to wynika ze skromności, a może po prostu naprawdę uważa, że jest to jego debiut. Przez 20 lat zdążył skomponować i wyprodukować tyle płyt ile sam Prince i znany był ze współpracy z takimi artystami jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić „własnym głosem”.

„Pan od muzyki” to płyta, która łączy w sobie takie gatunki jak r&b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. Inspiracją byli wybitni klasycy jazzowi i soulowi. Wspólny muzyczny mianownik dla tego albumu to prostolinijność.

 

O.K. z założenia jest hybrydą między klasycznym, cegieemowym 1na1, audycją radiową i podcastem. Wywiady z zapraszanymi muzykami zyskały dynamiczniejszą formę. Rozmowy podzielone na krótsze „wejścia” przetykane będą innymi materiałami video legalnie dostępnymi w serwisie YT. Zapis każdego z odcinków O.K. obejrzeć można w wygodnej dla użytkownika formie playlisty na kanale CGM.PL – mówi o nowym podcaście Artur Rawicz.

Bartek był goście Artura Rawicz, w jego nowym podcaście „Otwarty Kanał”. Zapraszamy!

Polecane

Share This