Otwarty Kanał czyli nowy podcast Artura Rawicza

Nowy podcast Rawicza to hybryda klasycznego 1na1, audycji radiowej i podcastu


2020.03.12

opublikował:

Otwarty Kanał czyli nowy podcast Artura Rawicza

O.K. z założenia jest hybrydą między klasycznym, cegieemowym 1na1, audycją radiową i podcastem. Wywiady z zapraszanymi muzykami zyskały dynamiczniejszą formę. Rozmowy podzielone na krótsze „wejścia” przetykane będą innymi materiałami video legalnie dostępnymi w serwisie YT. Zapis każdego z odcinków O.K. obejrzeć można w wygodnej dla użytkownika formie playlisty na kanale CGM.PL – mówi o nowym podcaście Artur Rawicz.

Gościem pierwszego odcinka Otwartego Kanału jest Organek.

Tomasz Organek – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, choć ma na koncie prozatorski debiut pozycją „Teoria Opanowywania Trwogi”, która dała mu m.in. nominację do Bestsellerów Empiku za miniony rok nie lubi, gdy mówi się o nim, per pisarz. A pisze od dwudziestu lat. Z początku do szuflady i dla znajomych, bajki i opowiadania. Teraz – felietony na łamach największego i najstarszego z niezależnych muzycznych portali w Polsce – CGM.PL.

Tomek opowiedział Arturowi o swojej nowej roli i, po raz pierwszy, o zaskakujących planach na kolejną płytę swojej formacji Tomek Organek.

Polecane

Share This